نتایج جستجو برای عبارت :

عوطنی انجمن لویی

کسانی که علاقه مند به عضویت در شورایب مرکزی انجمن نانو میباشند لطفا در نظرات به صورت خصوصی اعلام آمادگی فرمایند .
افراد نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی و شماره تماس خود را بفرستند.
مهلت عضو گیری تا هفته اول بهمن ماه میباشد.
لازم به ذکر است افرادی که عضو میشوند مورد بررسی دبیر انجمن و کارشناس مربوطه قرار میگیرند و در صورت تایید صلاحیت یکی از نامزد های انتخابات انجمن میشوند.
انتخابات انجمن های علمی هفته اول اسفند ماه میباشد.
ماه
روز
تاریخ
مسوول برگزاری

نیمه اول ابان
شنبه
98/8/4
رییس شورا،رییس بسیج

نیمه دوم ابان
یک شنبه
98/8/19
رییسی شورا،رییس بسیج

نیمه اول اذر
شنبه
98/9/2
انجمن فرهنگی هنری،رییس شورا،رییس بسیج

نیمه دوم اذر
یکشنه
98/9/17
رییس شورا،انجمن علمی اموزشی،انجمن انتظار و مهدودیت

نیمه اول دی
یک شنبه
98/10/1
انجمن تبلیغات،رییس شورا،رییس بسیج،انجمن علمی،

نیمه دوم دی
.نیمه اول بهمن
سه شنبه
98/11/1
انمجن نمایشگاه ها،رییس شورا،رییس بسیج،انمجن علمی؛انم
✍️ #بیانیه، شماره ۲♨️ کانون سراسری انجمن‌های صنفی مترجمان تأسیس شد.با گذشت حدود ۴ سال از تأسیس نخستین انجمن صنفی مترجمان تحت مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و متعاقباً تأسیس انجمن‌های صنفی مترجمان استان‌های البرز، مازندران، گیلان و کرمانشاه؛ حالا کانون کشوری انجمن‌های صنفی مترجمان تأسیس شد.
برای مطالعه بیانیه دوم لطفا به ادامه مطلب برویدصنف مترجمان استان کرمانشاه
انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی قم از جمله انجمن های علمی دانشگاه صنعتی قم می باشد که در همان سال های ابتدایی تاسیس دانشگاه،تشکیل شدو شروع به فعالیت نمود.این انجمن تا سال ۱۳۹۱ به فعالیت خود ادامه داد ولی متاسفانه پس از آن به دلایلی فعالیتش متوقف شد. درآبانماه ۱۳۹۵ با پیگیری تعدادی از دانشجویان ورودی ۹۴ مهندسی صنایع،این انجمن پس از ۴سال عدم فعالیت  مجددا راه اندازی شد .
مسئولین انجمن های موی تای استانی سراسر کشور مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی انجمن موی تای استان لرستان، جواد نصیری رئیس انجمن موی تای کشور طی احکامی مسئولین انجمن های موی تای استانی سراسر کشور را منصوب و به شرح ذیل اعلام نمود.


انجمن موی تای استان لرستان
تعریف فارسی مددکاری اجتماعی در سایت انجمن بارگذاری شد.
روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران- به گفته حسن چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران این تعریف که در سال جاری به فارسی ترجمه و برای فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی ارسال شده بود در حال حاضر هم در سایت فدراسیون و هم در سایت انجمن به نشانی www.socialwork.ir  قابل دانلود است.
چلک اظهار داشت این تعریف مرجع و جامعی است که جولای سال ۲۰۱۴ در مجمع عمومی فدراسیون بین المللی مددکارا
«غلام رضا کردعلیوند» به عنوان رئیس انجمن موی تای استان لرستان معرفی و منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن موی تای استان لرستان، طی حکمی از طرف جواد نصیری، رئیس انجمن موی تای کشور «غلام رضا کردعلیوند» به عنوان رئیس انجمن موی تای استان لرستان معرفی و منصوب شد.
کردعلیوند از پیشکسوتان ورزش موی تای در لرستان است که سابقه مربی تیم های ملی موی تای کشور، مسئول بازرسی موی تای غرب کشور و رئیس انجمن موی تای لرستان را در کارنامه خود دارد.ا
قدردانی از صمیم قلبو همانطور که داشتم برای خودم و دکتر باب صحبت میکردم، ازسر حق شناسی اعلام کردم که مگر انجمن برای همسرانمان، آنی ولوئیس نیست، همه ما بیصبرانه منتظریم انجمن کارش را شروع کند.زندگی به شیوه انجمن آیا قادرم آنطور که شایسته است مراتب قدردانی خودم را ازهمسرم، والدینم ودوستانم ابراز کنم که بدون حمایت های آنان شایدهرگز نمی توانستم نجات یابم و انجمن را پیدا کنم؟ بر روی این موضوع کار می کنم و سعی می کنم تا نقشه ای را که قدرت برترم نش
به گزارش سایت انجمن هنرهای نمایشی تربت حیدریه؛ با اعلام استعفای دو عضو از هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان خراسان رضوی، طی حکمی از سوی آرش خیر آبادی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، سیّد محسن هاشمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان تربت حیدریه که پیش از این عضو علی البدل بود، به عضو رسمی هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی منصوب شد.
بسمه تعالیدر روز سه شنبه 3/2/1398جلسه توجیهی اعضای انجمن علمی تمامی رشته ها در آمفی تئاتر کشاورزی با حضور دکتر بسیج فرهنگی دانشگاه/دکتر مددی مسئول انجمنهای علمی و. برگزار شد و شاکله اصلی کار به اعضا توضیح داده شد.اولین جلسه رسمی انجمن علمی محیط زیست دانشگاه جیرفت با حضور همه اعضا در تاریخ 5/2/1398 برگزار شد و دو مصوبه نیز به همراه داشت.عضوگیری انجمن از این هفته آغاز میشود.جشنواره بازیافت شروع شد.
برابریاعضای انجمن همه کسانی هستند که از اعتیاد به الکل رنج می برند. با اینکه ما هر کسی را که بخواهد بهبود یابد رد نمی کنیم .همچنین عضویت در انجمن هرگز نباید به پول یا گروهی خاص وابسته باشد. هر دو یا سه الکلی که برای هشیار شدن دور هم جمع می شوند یکی از گروه های انجمن هستند، و مقرر شده است که به عنوان یک گروه، هیچ وابستگی دیگری نداشته باشند.(الکلی های گمنام)پیش از پیوستن به انجمن احساس می کردم که نمی توانم قاطی آدمهای دور و برم شوم . معمولاً "آنها"
استاد جمشید حسنیان مسئول کمیته دفاع شخصی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور کشور،استاد سیماارشادی نایب  رئیس کمیته دفاع شخصی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور،  استاد پریسا   رییس  کمیته داوری دفاع  شخصی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور،  استاد فرنگیس یادگار صالحی  مسئول کمیته دفاع شخصی انجمن شوتوکان کاراته  کوبه اوزاکا در استان اصفهان و نماینده  سبک رزمی ترکیبی هادو فایت استان  اصفهان
اعضای انجمن میراث فرهنگی روستای قلعه امام تعیین شدند.دهیاری روستای قلعه امام طی نامه ای اعضای انجمن میراث فرهنگی روستای قلعه امام را به بخشداری بن رود معرفی نمود.دراین نامه آقای حسن ابراهیمی یسناء -دهیارروستا به عنوان رییس انجمن -آقای احمدشهباز نماینده ی میراث فرهنگی دربخش بن رود به عنوان دبیرانجمن آقای غلام جعفری بهورزخانه ی بهداشت وآقای علیرضا دژبان به عنوان نماینده ی ادارات وآقای حسین ابراهیمی رییس شورا ورضا قربانی نایب رییس شورا به
 مرحله 3اطلاع کلیه اعضا محترم انجمن میرساندمطابق مفاداساسنامه مجمع عمومی انجمن با موضوع برگزاری انتخابات هیئت مدیره وبازرس درروز سه شنبه مورخه 98/3/28 راس ساعت نه صبح درمحل سازمان صنعت معدن وتجارت استان البرز واقع درآدرس خیابان شهیدبهشتی بعداز45متری گلشهرخیابان ولی عصر برگزارمیگردد حضوردرجلسه فقط باکارت عضویت درانجمن وکارت ملی میسرخواهدبود.
 کارگاه بیوانفورماتیک مقدماتی در بیست و پنج بهمن ماه نود و هفت در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران به همّت انجمن علمی-دانشجویی بیوتکنولوژی و با حضور اعضای این انجمن و با تدریس جناب آقای دکتر نیکبخت استاد گروه میولوژی و ایمنولوژی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و استاد مشاور انجمن برگزار شد.به امید حضور شما در برنامه های آتی انجمن
این کتاب تلفیقی از دو موضوع تخیلی وطنز می باشد والهام گرفته از علایق مگان مک دونالد در کودکی می باشد.جودی دختری بود که با ورود به کلاس سوم با درست کردن کلاژ من  در انجمن جیش قورباغه عضو شد او به همراه دوستانش راکی  وفرانک اسراری در انجمن داشتند که با خواندن این کتاب متوجه می شود
باطلاع کلیه اعضا محترم انجمن میرساندمطابق مفاداساسنامه مجمع عمومی انجمن با موضوع برگزاری انتخابات هیئت مدیره وبازرس درروز سه شنبه مورخه 98/3/28 راس ساعت نه صبح درمحل سازمان صنعت معدن وتجارت استان البرز واقع درآدرس خیابان شهیدبهشتی بعداز45متری گلشهرخیابان ولی عصر برگزارمیگردد حضوردرجلسه فقط باکارت عضویت درانجمن وکارت ملی میسرخواهدبود.
انجمن اولیاءومربیان به مثابه پلی است که بین خانه و مدرسه ایجاد شده و نقش ارزنده آن مسلم و مشخص است . این نکته حائز اهمیت است که برای داشتن مدرسه ای سالم ،مطلوب و شاد باید به تمامی عوامل و اجزای تشکیل دهنده آن پرداخت .
سلام دوستان بیان و دوستان رزبلاگ و انجمن فرهنگی
با احترام دوستان عزیزی که در انجمن عضو شدید و یا علاقمندان به عضویت جدید ، عضو شوید و فعالیتتون رو توی انجمن بیشتر کنید .
انجمنی که ثبت نام کردید باید هر چند مدت یکبار بیاید و نظر بدین و یا مطلب جدیدی ایجاد کنید .
چون از حوصله بچه های بیان خارجه من اطلاعیه یا حرفی داشته باشم از طریق سایت رز بلاگ صفحه اصلی سایت که لینکش توی پیوند ها موجوده پس لطفا اعضا به این صفحه هم بیان و سر بزنند .
اما نکته آخر و م
جلسه هماهنگی و تشکیل انجمن های میراث فرهنگی شهرستان چالدران به ریاست فرماندار محترم و با حضور فرماندهی محترم یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در محل سالن جلسات شهید باهنر فرمانداری تشکیل گردید.در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در باب اهمیت صیانت از آثار تاریخی شهرستان و مشخص شدن معتمدین محلی احکام اعضای انجمن به همراه نسخه ای از اساسنامه انجمن های میراث فرهنگی به اعضا اهدا گردید.
انجمن:بهداشترئیس انجمن:غزل نیازیاعضا:آیناز رضایی،فاطمه دانشور،سارا نیازی،ابوالفضل حسینی،هنگامه عابدی،فاطمه هیبتیانانجمن:ورزشیرئیس انجمن:یاسین لطفیاعضا:ابوالفضل پیکر،ابوالفضل یوسفی،زهرا جوانبخت،مهدی قاسمی،سهیل قاسمیانجمن:هیئت های مذهبیرئیس انجمن:ابوالفضل حسینیاعضا:مهدی قاسمی،هنگامه عابدی،غزل نیازی،فاطمه هادیپور،سارانیازیانجمن:علمی آموزشیرئیس انجمن:ابوالفضل حسینیاعضا:ماهان لطفی،غزل نیازی،هنگامه عابدی،مهدی قاسمی،سهیل قاس
اشکان غلامی، دبیر انجمن علمى - دانشجویى گروه مهندسى علوم دامى دانشگاه تهران در مصاحبه با بخش رسانه‌اى انجمن:
نام نشریه انجمن علمى-دانشجویى علوم دامى دانشگاه تهران به دامستیک (Domestic) در شماره جدید تغییر داده شده است. این کلمه به معنای بومی و اهلی است.
مدیر مسئول جدید نشریه، على‌اصغر خلیلى، از دانشجویان کارشناسى ارشد فیزیولوژى دام دانشگاه تهران خواهند بود که در گذشته سوابق و افتخارات متعدد دانشگاهی و ملی همچون دبیر اتحادیه علوم دامى و صنای
جشن یلدا در شهدای مکه
در روز چهارشنبه 29/ 9/ 97 ساعت 11 صبح به مناسبت نزدیک شدن به طولانی ترین شب سال جشنی در نمازخانه این آموزشگاه به پیشنهاد انجمن مناسبت ها و انجمن فرهنگی هنری شورای دانش آمورزی با همکاری تشکل های دانش آموزی ( بسیج امیدان و پیشتازان) برگزار گردید.
در این برنامه دانش آموزان سفره یلدای خود را چیدند و کلاس به کلاس دور این هفت سین جمع شده از خود پذیرایی کردند و انجمن مناسبت ها و تشکل ها سرود یلدا را برای آن ها خواندند.
آزادی های انجمنباور داریم که میدانیم چه آزادی هایی داریم؛ اینکه هیچ کدام از نسلهای بعدی اعضای انجمن احساس نیاز نمی کنند که آنها را محدود کنند. (زبان دل)من آزادی را طلب کردم . اول، آزادی برای نوشیدن الکل؛ بعد،آزادی ازشر الکل . برنامه انجمن برای بهبودی بر پایه انتخاب آزاد است .هیچ حکم، قانون یا دستوری در کار نیست . برنامه معنوی انجمن، همانطور که در برنامه دوازده گام آمده است و به وسیله آن به آزادی های بیشتری هم دست یافتم، صرفا پیشنهادی است . من م
تفاهم نامه همکاری مشترک انجمن کتابداری شاخه فارس و انجمن کتابداری شاخه قمروز یکشنبه مورخ 31 اردیبهشت ماه 1396 با حضور نمایندگانی از طرف دو شاخه انجمن، درجهت همکاری های مشترک فیمابین انجمن کتابداری شاخه فارس به نمایندگی دکتر محمد رضا قانع و انجمن کتابداری قم به نمایندگی دکتر مهدی محمدی در راستای بهره مندی از ظرفیت  های موجود و استفاده کتابداران، دانشجویان و جامعه علمی کشور از این توانمندی ها ، تفاهم نامه دو جانبه ای منعقد گردید. دکتر قانع
جلسه تجلیل و تقدیر از داوران و مربیان و مسئولین کمیته دفاع شخصی و هنرهای فردی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور کشور  چهار شنبه مورخه 98/7/10 در سالن کنفرانس ولایت دانشگاه پیام نور شیراز برگزار گردید .  این جلسه  با حضور جناب استاد محسن کریمی ریاست محترم انجمن کاراته دانشگاه پیام نور کشور و جناب استاد محمود جوانمردی عضو هیئت رئیسه  کاراته استان فارس و استاد جمشید حسنیان مسئول کمیته دفاع شخصی و هنرهای فردی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور کشور  و سر
قابل توجه کلیه اولیای محترم
از شما دعوت می شود در صورت تمایل جهت کاندید شدن عضویت در انجمن اولیا و مربیان آموزشگاه نمونه دولتی شایسته
در جلسه ی انجمن در تاریخ 4 شهریور ساعت 11 شرکت نمایید.
دستور جلسه:
معرفی کاندیداهای جدید
آشنایی کاندیداهای جدید با مسئولین و قوانیین آموزشگاه و انجمن
و برنامه ریزی جهت انتخابات انجمن اولیا و مربیان
همه مرا دوست دارنددر تقویم انجمن سال دوم بود تازه واردی به یکی از این گروهها پیوست. . بزودی معلوم شد که وضعیتش خیلی وخیم است، و از همه مهمتر که می خواست بهبود پیدا کند. . {او گفت:} "از آنجا که من قربانی اعتیادی دیگرم که حتی از اعتیاد به الکل هم شرم آورتر است، شاید شما مرا درمیان خودتان نپذیرید."(دوازده گام و دوازده سنت)وقتی به انجمن آمدم، همسر، مادر و زنی بودم که شوهر، فرزندان و خانواده اش را رها کرده بو د . من به الکل و قرص معتاد بودم . من هیچی ن
وجود وب سایت حقوقی به تنهایی نمی تواند پاسخگوی نیاز کاربران برای پرداختن به مباحث تخصصی حقوق باشد، به این جهت نیاز است تا در کنار سایت، انجمن حقوقی که در آن کاربران آزادانه بتوانند پیرامون موضوعات حقوقی به مباحثه بپردازند و همچنین وجود انجمن مزبور برای طرح پرسش حقوقی و اخذ مشاوره از متخصیص حقوق امری ضروی است. در راستای نیل به این اهداف، انجمن حقوقی قضاوت آنلاین فعالیت خود را آغاز نمود.ورود به انجمن های حقوقی قضاوت آنلاین
موسسه سلامت ورزان آفتاب در نظر دارد با کمک انجمن سابق و متحد پارکور ایران ( irifpa ) اقدام به برگزاری فستیوال بزرگ پارکور و فری رانینگ در کشور نماید.
به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت در فستیوال با مهر موسسه و انجمن پارکور اهداء خواهد شد.
به نفرات برتر جوایز نقدی ،حکم و مدال از طرف موسسه سلامت ورزان آفتاب و انجمن پارکور ایران اهداء میشود.

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

nducenchlormers شهر فرهنگ و هنر نیشابور پخش انواع چسب هاي بسته بندي sedmiloso paywaythrosel حضور و غیاب Brian کهربا رنگین alborznrayaneh خورشيد تابنده عشق