نتایج جستجو برای عبارت :

عوطنی انجمن لویی

کسانی که علاقه مند به عضویت در شورایب مرکزی انجمن نانو میباشند لطفا در نظرات به صورت خصوصی اعلام آمادگی فرمایند .
افراد نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی و شماره تماس خود را بفرستند.
مهلت عضو گیری تا هفته اول بهمن ماه میباشد.
لازم به ذکر است افرادی که عضو میشوند مورد بررسی دبیر انجمن و کارشناس مربوطه قرار میگیرند و در صورت تایید صلاحیت یکی از نامزد های انتخابات انجمن میشوند.
انتخابات انجمن های علمی هفته اول اسفند ماه میباشد.
ماه
روز
تاریخ
مسوول برگزاری

نیمه اول ابان
شنبه
98/8/4
رییس شورا،رییس بسیج

نیمه دوم ابان
یک شنبه
98/8/19
رییسی شورا،رییس بسیج

نیمه اول اذر
شنبه
98/9/2
انجمن فرهنگی هنری،رییس شورا،رییس بسیج

نیمه دوم اذر
یکشنه
98/9/17
رییس شورا،انجمن علمی اموزشی،انجمن انتظار و مهدودیت

نیمه اول دی
یک شنبه
98/10/1
انجمن تبلیغات،رییس شورا،رییس بسیج،انجمن علمی،

نیمه دوم دی
.نیمه اول بهمن
سه شنبه
98/11/1
انمجن نمایشگاه ها،رییس شورا،رییس بسیج،انمجن علمی؛انم
دبیر انجمن تاریخ و تمدن اسلامی جناب آقای سید حامد نیازی در شب جشن انقلاب دانشگاه معارف در چهارشنبه 14 بهمن ماه ، که با حضور ریاست محترم نهاد رهبری و ریاست دانشگاه معارف و دانشجویان دانشگاه برگزار شد ، در قالب پاور پونت به بیان برنامه های اجرا شده و در حال انجام انجمن، پرداختند و از وبلاگ انجمن رونمایی نمودند و در پایان از زحمات مسئولین دانشگاه و اعضای انجمن تشکر و قدر دانی نمودند . روی خط تاریخ
✍️ #بیانیه، شماره ۲♨️ کانون سراسری انجمن‌های صنفی مترجمان تأسیس شد.با گذشت حدود ۴ سال از تأسیس نخستین انجمن صنفی مترجمان تحت مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و متعاقباً تأسیس انجمن‌های صنفی مترجمان استان‌های البرز، مازندران، گیلان و کرمانشاه؛ حالا کانون کشوری انجمن‌های صنفی مترجمان تأسیس شد.
برای مطالعه بیانیه دوم لطفا به ادامه مطلب برویدصنف مترجمان استان کرمانشاه
انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی قم از جمله انجمن های علمی دانشگاه صنعتی قم می باشد که در همان سال های ابتدایی تاسیس دانشگاه،تشکیل شدو شروع به فعالیت نمود.این انجمن تا سال ۱۳۹۱ به فعالیت خود ادامه داد ولی متاسفانه پس از آن به دلایلی فعالیتش متوقف شد. درآبانماه ۱۳۹۵ با پیگیری تعدادی از دانشجویان ورودی ۹۴ مهندسی صنایع،این انجمن پس از ۴سال عدم فعالیت  مجددا راه اندازی شد .
مسئولین انجمن های موی تای استانی سراسر کشور مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی انجمن موی تای استان لرستان، جواد نصیری رئیس انجمن موی تای کشور طی احکامی مسئولین انجمن های موی تای استانی سراسر کشور را منصوب و به شرح ذیل اعلام نمود.


انجمن موی تای استان لرستان
تعریف فارسی مددکاری اجتماعی در سایت انجمن بارگذاری شد.
روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران- به گفته حسن چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران این تعریف که در سال جاری به فارسی ترجمه و برای فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی ارسال شده بود در حال حاضر هم در سایت فدراسیون و هم در سایت انجمن به نشانی www.socialwork.ir  قابل دانلود است.
چلک اظهار داشت این تعریف مرجع و جامعی است که جولای سال ۲۰۱۴ در مجمع عمومی فدراسیون بین المللی مددکارا
«غلام رضا کردعلیوند» به عنوان رئیس انجمن موی تای استان لرستان معرفی و منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن موی تای استان لرستان، طی حکمی از طرف جواد نصیری، رئیس انجمن موی تای کشور «غلام رضا کردعلیوند» به عنوان رئیس انجمن موی تای استان لرستان معرفی و منصوب شد.
کردعلیوند از پیشکسوتان ورزش موی تای در لرستان است که سابقه مربی تیم های ملی موی تای کشور، مسئول بازرسی موی تای غرب کشور و رئیس انجمن موی تای لرستان را در کارنامه خود دارد.ا
قدردانی از صمیم قلبو همانطور که داشتم برای خودم و دکتر باب صحبت میکردم، ازسر حق شناسی اعلام کردم که مگر انجمن برای همسرانمان، آنی ولوئیس نیست، همه ما بیصبرانه منتظریم انجمن کارش را شروع کند.زندگی به شیوه انجمن آیا قادرم آنطور که شایسته است مراتب قدردانی خودم را ازهمسرم، والدینم ودوستانم ابراز کنم که بدون حمایت های آنان شایدهرگز نمی توانستم نجات یابم و انجمن را پیدا کنم؟ بر روی این موضوع کار می کنم و سعی می کنم تا نقشه ای را که قدرت برترم نش
دنیای‌اقتصاد – رشت : نخستین همایش انجمن همراهان و دوستداران طبیعت بی‌بالان به‌عنوان نخستین سمن محیط زیستی و اجتماعی در بخش کلاچای در استان گیلان برگزار شد. فریدون قاسمی، نایب رئیس هیات مدیره انجمن همراهان و دوستداران طبیعت بی‌بالان در این همایش با مروری بر فرآیند شکل‌گیری این انجمن و مراحل تاسیس آن به توضیح درباره فعالیت‌های پیش رو پرداخت و گفت: حوزه فعالیت انجمن در حال حاضر، شهرستان رودسر است و البته در سال‌های پیش‌رو می‌توان با ا
(این معرفی برگرفته از مقاله های آقای صادقیان در ویژه نامه نخستین جشنواره داستالن طنز است)
نخستین جلسه ی انجمن داستانی شهرزاد داراب در روز جمعه سیزدهم بهمن ماه 1389 در کتابخانه ی عمومی داراب تشکیل شد؛ پیش از این در روزهای پنجم,دوازدهم و بیست و پنجم دیماه همین سال اساسنامه ی انجمن به تصویب هیئت موسس رسیده بود.
بنا بر اساس نامه هدفهای  انجمن این‌گونه بیان شده است:
ادامه مطلب
به گزارش سایت انجمن هنرهای نمایشی تربت حیدریه؛ با اعلام استعفای دو عضو از هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان خراسان رضوی، طی حکمی از سوی آرش خیر آبادی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان، سیّد محسن هاشمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان تربت حیدریه که پیش از این عضو علی البدل بود، به عضو رسمی هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی منصوب شد.
دیدار مدیرعامل #انجمن_ام_اس_ابهر با امام جمعه ابهر
مدیرعامل انجمن ام.اس ابهر با حضور در دفتر #امام_جمعه_ابهر با حجت الاسلام و المسلمین رحیمی دیدار و گفت و گو کرد.در این دیدار سید علی اکبر حبیبی ضمن ارائه گزارش عملکرد انجمن ام.اس ابهر در سال ۹۸، برنامه ها و اهداف این انجمن در سال جدید را تشریح کردند.
توزیع الکل و ماسک در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ و در حالی که تهیه این اقلام با مشکلات زیادی مواجه بود از جمله اقدامات انجمن ام.اس ابهر در مبارزه با #کرونا بود
بسمه تعالیدر روز سه شنبه 3/2/1398جلسه توجیهی اعضای انجمن علمی تمامی رشته ها در آمفی تئاتر کشاورزی با حضور دکتر بسیج فرهنگی دانشگاه/دکتر مددی مسئول انجمنهای علمی و. برگزار شد و شاکله اصلی کار به اعضا توضیح داده شد.اولین جلسه رسمی انجمن علمی محیط زیست دانشگاه جیرفت با حضور همه اعضا در تاریخ 5/2/1398 برگزار شد و دو مصوبه نیز به همراه داشت.عضوگیری انجمن از این هفته آغاز میشود.جشنواره بازیافت شروع شد.
برابریاعضای انجمن همه کسانی هستند که از اعتیاد به الکل رنج می برند. با اینکه ما هر کسی را که بخواهد بهبود یابد رد نمی کنیم .همچنین عضویت در انجمن هرگز نباید به پول یا گروهی خاص وابسته باشد. هر دو یا سه الکلی که برای هشیار شدن دور هم جمع می شوند یکی از گروه های انجمن هستند، و مقرر شده است که به عنوان یک گروه، هیچ وابستگی دیگری نداشته باشند.(الکلی های گمنام)پیش از پیوستن به انجمن احساس می کردم که نمی توانم قاطی آدمهای دور و برم شوم . معمولاً "آنها"
استاد جمشید حسنیان مسئول کمیته دفاع شخصی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور کشور،استاد سیماارشادی نایب  رئیس کمیته دفاع شخصی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور،  استاد پریسا   رییس  کمیته داوری دفاع  شخصی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور،  استاد فرنگیس یادگار صالحی  مسئول کمیته دفاع شخصی انجمن شوتوکان کاراته  کوبه اوزاکا در استان اصفهان و نماینده  سبک رزمی ترکیبی هادو فایت استان  اصفهان
اعضای انجمن میراث فرهنگی روستای قلعه امام تعیین شدند.دهیاری روستای قلعه امام طی نامه ای اعضای انجمن میراث فرهنگی روستای قلعه امام را به بخشداری بن رود معرفی نمود.دراین نامه آقای حسن ابراهیمی یسناء -دهیارروستا به عنوان رییس انجمن -آقای احمدشهباز نماینده ی میراث فرهنگی دربخش بن رود به عنوان دبیرانجمن آقای غلام جعفری بهورزخانه ی بهداشت وآقای علیرضا دژبان به عنوان نماینده ی ادارات وآقای حسین ابراهیمی رییس شورا ورضا قربانی نایب رییس شورا به
بنا به دعوت قبلی ادارۀ کلّ فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، ساعت 10 صبح روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه جلسۀ انتخابات انجمن صنفی – فرهنگی ناشران با حضور اکثریّت مدیران انتشاراتی تشکیل گردید . ابتدا آقای محمّد فاضلی، سرپرست ادارۀ امور فرهنگی به نمایندگی از ادارۀ کلّ فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکّر از زحمات و خدمات اعضاء قبلی انجمن ، مطالبی در زمینۀ جایگاه و نقش انجمن بیان نموده و سپس یازده ناشر جدید استان را معرّفی نموده و از اینکه چهره های شاخص فرهنگی و
 مرحله 3اطلاع کلیه اعضا محترم انجمن میرساندمطابق مفاداساسنامه مجمع عمومی انجمن با موضوع برگزاری انتخابات هیئت مدیره وبازرس درروز سه شنبه مورخه 98/3/28 راس ساعت نه صبح درمحل سازمان صنعت معدن وتجارت استان البرز واقع درآدرس خیابان شهیدبهشتی بعداز45متری گلشهرخیابان ولی عصر برگزارمیگردد حضوردرجلسه فقط باکارت عضویت درانجمن وکارت ملی میسرخواهدبود.
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان ایلام به ریاست معروف بسطامی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام، در روز چهارشنبه 25 دیماه 1398 در محل استانداری ایلام و با حضور اعضای این انجمن برگزار شد.
 کارگاه بیوانفورماتیک مقدماتی در بیست و پنج بهمن ماه نود و هفت در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران به همّت انجمن علمی-دانشجویی بیوتکنولوژی و با حضور اعضای این انجمن و با تدریس جناب آقای دکتر نیکبخت استاد گروه میولوژی و ایمنولوژی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و استاد مشاور انجمن برگزار شد.به امید حضور شما در برنامه های آتی انجمن
این کتاب تلفیقی از دو موضوع تخیلی وطنز می باشد والهام گرفته از علایق مگان مک دونالد در کودکی می باشد.جودی دختری بود که با ورود به کلاس سوم با درست کردن کلاژ من  در انجمن جیش قورباغه عضو شد او به همراه دوستانش راکی  وفرانک اسراری در انجمن داشتند که با خواندن این کتاب متوجه می شود
باطلاع کلیه اعضا محترم انجمن میرساندمطابق مفاداساسنامه مجمع عمومی انجمن با موضوع برگزاری انتخابات هیئت مدیره وبازرس درروز سه شنبه مورخه 98/3/28 راس ساعت نه صبح درمحل سازمان صنعت معدن وتجارت استان البرز واقع درآدرس خیابان شهیدبهشتی بعداز45متری گلشهرخیابان ولی عصر برگزارمیگردد حضوردرجلسه فقط باکارت عضویت درانجمن وکارت ملی میسرخواهدبود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ محفل نوستالژی انجمن شعر غروب‌ سه‌شنبه پس از ۱۴ سال در جهرم برگزار شد. در این محفل که به یاد و خاطره‌ی انجمن شعر غروب سه‌شنبه ۶ فروردین‌ماه ۹۸ و پس از ۱۴ سال دوباره برگزار شد شاعران قدیمی جهرم که در اوایل دهه‌ی هفتاد این انجمن را تشکیل دادند به یاد و خاطره‌ی آن روزها دور هم جمع شدند. در این مراسم که در کافه الف برگزار شاعرانی چون عبدالرضا کوهمال، ضیا مصباحی
انجمن اولیاءومربیان به مثابه پلی است که بین خانه و مدرسه ایجاد شده و نقش ارزنده آن مسلم و مشخص است . این نکته حائز اهمیت است که برای داشتن مدرسه ای سالم ،مطلوب و شاد باید به تمامی عوامل و اجزای تشکیل دهنده آن پرداخت .
سلام دوستان بیان و دوستان رزبلاگ و انجمن فرهنگی
با احترام دوستان عزیزی که در انجمن عضو شدید و یا علاقمندان به عضویت جدید ، عضو شوید و فعالیتتون رو توی انجمن بیشتر کنید .
انجمنی که ثبت نام کردید باید هر چند مدت یکبار بیاید و نظر بدین و یا مطلب جدیدی ایجاد کنید .
چون از حوصله بچه های بیان خارجه من اطلاعیه یا حرفی داشته باشم از طریق سایت رز بلاگ صفحه اصلی سایت که لینکش توی پیوند ها موجوده پس لطفا اعضا به این صفحه هم بیان و سر بزنند .
اما نکته آخر و م
جلسه هماهنگی و تشکیل انجمن های میراث فرهنگی شهرستان چالدران به ریاست فرماندار محترم و با حضور فرماندهی محترم یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در محل سالن جلسات شهید باهنر فرمانداری تشکیل گردید.در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در باب اهمیت صیانت از آثار تاریخی شهرستان و مشخص شدن معتمدین محلی احکام اعضای انجمن به همراه نسخه ای از اساسنامه انجمن های میراث فرهنگی به اعضا اهدا گردید.
اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دالاهو با حضور جناب آقای مهندس امامی معاونت محترم امور عمرانی فرمانداری ،آقای صیدمحمدی بخشدار مرکزی شهرستان دالاهو ،آقای بهرامی نیا رئیس محترم اداره امور همکاریها اداره کل کتابخانه های عمومی استان و دیگر اعضاء انجمن این کتابخانه ها در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. همزمان با برپایی این جلسه کتب دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در معرض دید اعضاء محترم انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان و ح
انجمن:بهداشترئیس انجمن:غزل نیازیاعضا:آیناز رضایی،فاطمه دانشور،سارا نیازی،ابوالفضل حسینی،هنگامه عابدی،فاطمه هیبتیانانجمن:ورزشیرئیس انجمن:یاسین لطفیاعضا:ابوالفضل پیکر،ابوالفضل یوسفی،زهرا جوانبخت،مهدی قاسمی،سهیل قاسمیانجمن:هیئت های مذهبیرئیس انجمن:ابوالفضل حسینیاعضا:مهدی قاسمی،هنگامه عابدی،غزل نیازی،فاطمه هادیپور،سارانیازیانجمن:علمی آموزشیرئیس انجمن:ابوالفضل حسینیاعضا:ماهان لطفی،غزل نیازی،هنگامه عابدی،مهدی قاسمی،سهیل قاس
این آموزشگاه دارای 13 انجمن می باشد كه به شرح زیر هستند. مهارتهای زندگی بهداشت و مشاور انتظامات و پشتیبانی صلح و دوستی و گردشگری تربیت بدنی تعاونی پژوهش و نشریات انتظار و مهدویت حجاب و عفاف قرآن و معارف نماز مناسبت­ها مواجه با حوادث و بلایای طبیعی
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه اینترنتی volkvenpegar همه چی موجوده سالم زیبا فروشگاه ساعت زنانه Sandra تست هوش تصویری هاست رایگان | نامحدود |هاست و دامنه رایگان realhairwigs